Attila Marcel

Sledovať Attila Marcel online

★ 6.8 2013 106 min KomédiaDráma

Attila Marcel (2013) — Komédia, Dráma. Sledujte Attila Marcel online na IPTV Plan v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Attila Marcel?

Paul is a sweet man-child, raised — and smothered — by his two eccentric aunts in Paris since the death of his parents when he was a toddler. Now thirty-three, he still does not speak. Paul's aunts have only one dream for him: to win piano competitions. Although Paul practices dutifully, he remains unfulfilled until he submits to the interventions of his upstairs neighbour. Suitably named after the novelist, Madame Proust offers Paul a concoction that unlocks repressed memories from his childhood and awakens the most delightful of fantasies.

Žánre
Komédia, Dráma
Premiéra
2013-11-06
Réžia
Sylvain Chomet
Hodnotenie
★ 6.8 / 10

Hlavné obsadenie

  • Guillaume Gouix Paul / Attila Marcel
  • Anne Le Ny Mrs. Proust
  • Bernadette Lafont Aunt Annie
  • Hélène Vincent Aunt Anna
  • Luis Rego M. Coelho
  • Fanny Touron Anita

Ako sledovať Attila Marcel na IPTV Plan

Sledovanie Attila Marcel na IPTV Plan trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Attila Marcel vo 4K na IPTV Plan — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Attila Marcel ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Plan už má Attila Marcel a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads